ביטוח אחריות מקצועית - לשקט הנפשי שלך בעסק

מדוע ביטוח מקצועי הכרחי לעסק שלך?

מטרתו של ביטוח אחריות מקצועית היא לספק הגנה לעצמאים, אשר עוסקים באחד מהתחומים של מקצועות החופשיים, במקרה של תביעה בגין ליקוי במתן שירות, רשלנות או אי עמידה בסטנדרטים הנדרשים ממקצועם.

תביעה מסוגים אלו מלקוח לא מרוצה החש כי נגרם לו עוול, נזק בין אם פיזי, נפשי או כספי, או שלא קיבל את התמורה לכספו, עלולה להוביל למפלה כלכלית ומפח נפש גדול לאלו שלא הכינו את עצמם לתרחישים לא נעימים אלו מראש ולא כיסו את עצמם מבחינה ביטוחית.

כל עצמאי, מתחילת דרכו ,יודע שיש להיערך למצבים לא צפויים כגון אלו בייחוד בשנים האחרונות, בהן אנו עדים לעליה חדה במספר התביעות שהוגשו נגד נותני שירות אלו ואחרים העוסקים באחד מתחומי מקצועות חופשיים.

למי נדרש ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית נותן מענה לכל העוסקים בתחומים של מקצועות חופשיים דוגמת רואי חשבון, עורכי דין, כותבים ומתרגמים,יועצים כלכלים, מטפלי רפואה משלימה, מתווכים ועוד. ביטוח מקצועי מתאים לכל אדם עצמאי או ארגון המעניק שירותים לקהל הרחב.

פוליסה של ביטוח אחריות מקצועית מגנה על נותן השירות במקרה של תביעה על רשלנות מקצועית, מכסה הוצאות משפט ונזקים עד לסכום המופיע כגבול בפוליסה והיא תקפה לכל התביעות שהוגשו בתקופה בה העוסק מבוטח בנוסף לתקופה רטרואקטיבית המוסכמת מראש בעת חתימת הפוליסה.

מהי חשיבותו של ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית הוא המפתח של כל עצמאי לשקט נפשי וביטחון מכיוון שהוא מוגן מפני תביעות עקב נזק שהוא או הפירמה שלו עשויים לגרום. טעויות אנוש הן נחלתו של כל אדם, כולנו בני אדם וטעויות קורות ללא שום קשר לאיכותנו המקצועית, בדיוק מסיבה זו ביטוח מקצועי הוא הכרחי לכל נותני השירות על מנת שיוכלו לבצע את עבודתם מתוך שקט נפשי ולא מתוך פחד וחשש.

חברות ביטוח, שכבר צפו לפני שנים את הצורך שנוצר במשק לפוליסת ביטוח מקצועי, מציעים היום מגוון פוליסות המותאמות לכל סקטור בשוק החופשי, פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לרופאים, פוליסת ביטוח מקצועי למתווכים, פוליסת ביטוח מקצועי לעורכי דין, ביטוח מקצועי לרואי חשבון וכדומה.
בנוסף, ניתן לקבל גם מענה לאנשים העוסקים במקצועות ייחודיים, גם עבורם ניתן להפיק פוליסה הנותנת מענה לצרכי המקצוע בו הם עוסקים.

כמו בכל פוליסה או חוזה הנערך בין שני צדדים יש לשים לב לפרטים הקטנים ולוודא כיסוי מלא של כל תרחיש אפשרי. בדומה לתחום ביטוח דירה ורכב, פוליסות רבות מכילות בתוכן אף ביטוח צד ג, סעיף חשוב ביותר לבעלי המשרדים והקליניקות למיניהן.

כדאי ואף רצוי לערוך השוואת מחירים וסקר שוק, סכומי פוליסה ועלותן משתנים בין החברות ובעיקר חשוב למצוא סוכן טוב, מקצועי ואמין שידע להתאים פוליסת ביטוח מקצועי שתיתן מקסימום כיסוי במינימום כסף ושהמבוטח יידע שעליו אפשר לסמוך שייתן מענה נאות בעת הצורך.

לחץ כאן לקבלת ההצעה המתאימה ביותר עבורך : השוואת מחירי ביטוחשאלות? רוצה ביטוח?חייג/י: 072-336-0518

מאמרים אחרונים

קישורים
- ביטוח
- ביטוח משכנתא
- ביטוח חיים
- ביטוח מנהלים
- ביטוח לאומי
- ביטוח רפואי
- ביטוח רכב

פנו אלינו בנושא ביטוח מכל סוג!
שם:
דוא"ל:
טלפון:
הודעה:ביטוח מקצועי לקבלנים | מפת האתר
BeSure.co.il - פורטל ביטוח בישראל המציע מידע ואפשרות רכישת ביטוח באינטרנט - פוליסות ביטוח אחריות מקצועית המשתלמות ביותר, בפורטל הביטוח של ישראל!