ביטוח תכולת דירה למקרה של נזק לרכוש

מהו ביטוח תכולת דירה? ביטוח תכולת דירה הוא פוליסה המבטחת את כל מה שיש בדירה: ריהוט, בגדים, מוצרי חשמל, תמונות, תכשיטים וכו...

השוואת מחירי ביטוח תכולת דירה

לפני שאתה מחליט לחתום על פוליסת ביטוח תכולת הדירה שלך רצוי ואף מומלץ להשוות מחירים בין חברות הביטוח השונות לעיתים ניתן לקבל הצעות זולות במאות שקלים בין החברות השונות.

ניתן לקבל הצעת מחיר ON LINE באתר שלנו לפוליסות ביטוח תכולת דירה מחברות ביטוח מגוונות.

חשוב מלבד לבדוק את מחיר הפוליסה גם את הרכבה. יש סעיפים בפוליסות כמו: רעידת אדמה, תיקוני צנרת או מהו גובה ההשתתפות העצמית במקרה של תביעה?

כל הסעיפים הנוספים מייקרים או מוזילים (במקרה והפוליסה בסיסית) את הפוליסה, לכן חשוב להשוות בין הפוליסות כדי לדעת בדיוק איזה פוליסה אתה מקבל בתמורה לכסף שלך, ולמה יש הבדלים משמעותיים במחיר בין חברות הביטוח השונות?

ביטוח תכולת דירה – מי צריך את זה?

כעקרון כל אדם מן הישוב זקוק לביטוח תכולת דירה כהגנה על רכושו מפני שריפה, גניבה, רעידת אדמה, נזקי טבע ועוד. יש מקומות שהינם מועדים לפורענות יותר מאחרים למשל, שכונות פשע בערים מסוימות וכו...

איך עושים ביטוח תכולת דירה?

ראשית יש להביא הביתה שמאי שיעריך את שווי תכולת הבית, אחרי שערכתם השוואת מחירים והחלטתם על חברת ביטוח המתאימה לכם ביותר, יש חברות ביטוח השולחות שמאים מטעמן ללא תוספת תשלום.

אחר כך על בעל הבית להחליט האם ברצונו לקבל ערך שיפוי כלומר את הערך של רכושו אחרי השימוש. או שברצונו להחליף את המוצר שנגנב במוצר חדש ואז עליו להוסיף דמי כינון תוספת תשלום עבור החלפת מוצר ישן בחדש.

בבואך למלא את טפסי ביטוח תכולת הדירה חשוב ביותר למלא את כל הפרטים בדייקנות ולא לפסוח על שום פרט שכן, במידה והחסרת פרטים מחברת הביטוח ביום שתצרך לתבוע על נזיקין קרי גניבה או השחתה חברת הביטוח יכולה להסיר את אחריותה ממך עקב הסתרת פרטים.

יש לזכור כי חברות הביטוח לוקחת בחשבון פרמטרים כגון: מין בעל הנכס, גילו והאם קיימות תביעות ביטוח תכולת דירה קודמות, בחישוב פוליסת ביטוח תכולת דירה.

כמו כן חשוב למגן אתה הדירה: בפלדלת, אזעקה וסורגים לפני עריכת פוליסת הביטוח. יש משמעות למחיר פוליסת ביטוח דירה לאזור הגיאוגרפי בו הדירה ממוקמת, שכונות יוקרה או שכונות פשע מועדות לפורענות.

תהליך קבלת הצעה לביטוח תכולת דירה

השוואת מחירים והצעות לביטוח תכולת דירה יכולה להיות עסק מתיש ביותר: לחפש באינטרנט, להתקשר לחברות הביטוח הרבות, לדבר ימים שלמים בטלפון עם נציגי הביטוח השונים ולא להבין דבר.

אתר האינטרנט שלנו מציע לקבל הצעות מחיר בדרך הקלה והנוחה ביותר במרחק לחיצת כפתור, כל שעלייך לעשות הוא להשאיר את פרטייך באתר ותוך שניות מספר תקבל הצעות מחיר מכמה חברות ביטוח בו זמנית בנושא ביטוח תכולת דירה.שאלות? רוצה ביטוח?חייג/י: 072-336-0518

מאמרים אחרונים

קישורים
- ביטוח לעסק
- ביטוח חיים יש לך?

פנו אלינו בנושא ביטוח מכל סוג!
שם:
דוא"ל:
טלפון:
הודעה:ביטוח סיעודי | אובדן כושר עבודה | ביטוח משכנתא | ביטוח חובה לרכב | השוואת מחירי ביטוח | מפת האתר
מדוע כל כך חשוב לבטח את תכולת הדירה שלך למקרה של גניבה, שריפה או נזק לרכוש?