המדריך המלא לחברות הביטוח המובילות בארץ

בדף זה תוכלו לקרוא מי מובילות כיום בתחום חברות ביטוח במדינת ישראל ואת סוגי הביטוח שהן מציעות לציבור הרחב.

A.I.G

איי.אי.ג'י היא חברה צעירה יחסית בישראל, הסניף הישראלי של החברה הבינלאומית הוקם בשנת 1997, אך חשוב לזכור שמאחוריה עומדת חברת ביטוח הנחשבת לגדולה בעולם וקיימת מאז 1919.

החברה מספקת מגוון גדול מאוד של ביטוחים, החל באלו המוכרים לנו כמו ביטוח רכב וכמובן ביטוח חיים וכלה בפוליסות מסחריות ותעשייתיות, שהן התמחותה המקורית של חברה בינלאומית זו. מעבר לכך מספקת חברת איי.אי.ג'י מגוון שירותים פיננסיים בכמאה ושלושים מדינות והיא נסחרת במספר בורסות בעולם.

הפניקס

חברת הפניקס היא אחת מהחברות הותיקות בישראל, היא הוקמה מיד לאחר הקמת המדינה, בשנת 1949, על ידי דוד חכמי זיכרונו לברכה, ומאז היא מהווה את אחד מעמודי התווך של חברות הביטוח בישראל. בשנים האחרונות עברה החברה לספק גם שירותים פיננסיים כמו קרנות פנסיה וקופות גמל לצד האפיקים המסורתיים יותר. כמו כן מציעה הפניקס גם שירותי ביטוח רפואי מקיף במקרה שהמבוטח יזדקק לטיפולים רפואיים יקרים ומסובכים בארץ או בחו"ל.

מנורה מבטחים

חברת מנורה מבטחים מהווה כיום את אחד הכוחות העולים בעולם הביטוח הישראלי. החברה נוסדה בשנת 1935, רכשה את קרן הפנסיה הגדולה בישראל- מבטחים, ולאחר מכן את חברת שומרה, בשל כך יכולה החברה לספק מגוון רב של שירותי ביטוח ושירותים פיננסיים תוך שמירה על יציבות כלכלית וללא תלות בשום מוסד פיננסי או בנקאי אחר.

מגדל

עם ותק של מעל שבעים שנה וכ1500 סוכנים וסוכנויות המשתפות איתה פעולה, חברת מגדל היא כיום אחת מהמובילות בשוק הביטוח והפיננסים בישראל, הבעלות על החברה, שקיבלה את שמה מהמשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק, מתחלקת בין קבוצת מגדל, בנק לאומי והציבור בישראל (כ20% ממניות החברה נסחרות בבורסה). החברה הייתה גם הראשונה שהקימה קרן פנסיה שאינה שייכת להסתדרות בשם מגדל מקפת שהיא כיום קרן הפנסיה השנייה בגודלה בישראל.

ביטוח ישיר

חברת ביטוח ישיר היא אולי אחת מחברות הביטוח הצעירות בישראל (היא נוסדה בשנת 1994) אך כבר הספיקה לתפוס לה מקום של כבוד בעולם הביטוח בישראל. החברה חרתה על דיגלה את הקשר הישיר בין החברה ללקוחות ללא התערבות סוכנים ומתווכים ומאז הקמתה לא מפסיקה להוסיף מגוון רחב של סוגי פוליסות לשירותים שהיא מציעה.

איילון

מקורה של חברת איילון הוא בסוכנות הביטוח המשפחתית שלמה רחמני ובניו בע"מ. כיום, למרות גודלה של החברה, איילון מעסיקה מעל שש מאות עובדים ומקושרת לכ1500 סוכנים ועדיין מנסה לשמור על אותם סטנדרטים מקצועיים גבוהים שעל פיהם פעלו מקימיה שטבעו את הסיסמה המלווה אותה מאז הקמתה "חברת הביטוח המקצועית בישראל".
 

אליהו חברה לביטוח


חברת אליהו הוקמה ע"י שלמה אליהו, מי שהחל את דרכו כשליח בחברת מגדל הקים לימים את אחת מהחברות הגדולות והוותיקות בישראל. כיום מספקת החברה שירותי ביטוח מגוונים והיא נחשבת לחברה היעילה ביותר בטיפול בתביעות של לקוחותיה.

הראל

הראל ביטוח ופיננסים היא קבוצה המאגדת תחתיה מספר חברות ביטוח וחברות שירותים פיננסיים. בשל כך היא מציעה ללקוחותיה מגוון שירותים רחב ביותר של ביטוחים שונים, קרנות פנסיה, קרנות נאמנות, נדל"ן, קופות גמל ועוד. היא נחשבת לקבוצת הביטוח השלישית בגודלה בישראל כיום.

כלל

קבוצת כלל ביטוח פנסיה ופיננסים היא אחת מחברות הביטוח הותיקות והגדולות בארץ. עם רכישת קופות הגמל של בנק דיסקונט ובנק הפועלים היא נהפכה גם לאחד הגורמים המשפיעים ביותר בתחום הפיננסי בישראל. כיום מתרחבת החברה גם מחוץ לישראל והיא שואפת להיות ספקית של שירותי ביטוח בשוק הגלובלי.

רצוי לבצע השוואת מחירים וסקר שוק בין שלל חברות הביטוח על מנת למצוא את הפוליסה שתתאים עבורך על הצד הטוב ביותר מהחברה המשתלמת והמתאימה לצרכייך.

לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר עבורך לחץ כאן: השוואת מחירי ביטוח


ביטוח AIG - מידע על פוליסות משתלמות

חברת AIG החלה פעילותה בארץ מחודש מאי 1997, החברה מציעה ללקוחותיה פוליסות ביטוח, כמו גם שירותים פיננסיים. מעוניינים לקבל מידע נוסף על פוליסות ביטוח משתלמות מחברת הביטוח AIG. לחצו כאן להמשך קריאת המאמר...


שאלות? רוצה ביטוח?חייג/י: 072-336-0518

מאמרים אחרונים

קישורים
- ביטוח
- ביטוח AIG

פנו אלינו בנושא ביטוח מכל סוג!
שם:
דוא"ל:
טלפון:
הודעה:קצבאות ביטוח לאומי | מפת האתר
BeSure.co.il - פורטל ביטוח בישראל המציע מידע ואפשרות רכישת ביטוח באינטרנט - כל סוגי הביטוח לך, לבית או לעסק, בפורטל הביטוח של ישראל!