סוכנויות ביטוח - סוכן ביטוח אישי בכל תחומי הביטוח

למה בכלל אנחנו צריכים ביטוח?

הצורך ברכישת פוליסת ביטוח הוא צורך ברור ומובהק שהולך וגובר בשנים האחרונות. אחת הסיבות לעלייה ברכישות של פוליסות ובפופולאריות של סוכני ביטוח בעולם טמונה בתאריך הנורא – ה-11 בספטמבר, התאריך בו התאומים נפלו. תחושת הביטחון של אנשים רבים התערערה והתעורר צורך אמיתי לרכוש פוליסות כגון: דירה, חיים, עסק וכדומה.

סוכני ביטוח - מה תפקידם בעצם?

סוכני ביטוח הינם אנשים שהוכשרו לעסוק בתחום זה לאחר שהם למדו את המקצוע ורכשו ידע מעמיק בתחום. התחום הינו גדול וטומן בחובו מעבר להיבט של המכירות, דרוש בו ידע כלכלי, פיננסי, בקיאות בשוק ההון וניהול סיכונים בהקשר המקומי כמו גם בהקשר הגלובלי.

לא כל אדם המבין דבר או שניים בתחום הופך אוטומטית להיות סוכן ביטוח. על מי שרוצה להיות סוכן ללמוד את המקצוע ולהיות רשום בלשכת סוכני הביטוח בישראל, לשכה המפוקחת על ידי משרד האוצר.

בחירה נכונה של סוכן ביטוח אישי

בבואכם לבחור מבין שלל הסוכנים הקיימים כיום מומלץ מאוד לבחור דווקא בכאלה אשר רשומים בלשכת סוכני הביטוח בישראל. הסיבות לכך הן ברורות, הלשכה מחייבת את סוכניה לעמוד בסטנדרטים אתיים גבוהים הכפופים לקוד האתי וכך במקרים בהם מבוטח מרגיש כי נגרם לו עוול יש לו מענה מיידי ומערך ביקורתי מפקח שיטפל בקובלנותיו.

סיבה נוספת היא שהלשכה מכניסה לשעריה רק סוכן ביטוח שברשותו רישיון בר תוקף ומוקיעה סוכנים שאינם ברי סמכא. והסיבה האחרונה טמונה בעובדה שהלשכה מחייבת את חבריה לעבור השתלמויות, כנסים וקורסים שמטרתם היא לעדכן ולשפר את יכולתם המקצועית של הסוכנים כל העת ולהיות עם היד על הדופק בכל מה שמתרחש בשוק הביטוח וההשקעות.

הצורך בשירותיהם של סוכנים מקצועיים הוא גדול וברור. רכישת פוליסה היא שוות ערך לחתימה על חוזה או הסכם ולהסכם זה יש ערך משפטי לכל דבר. רק סוכן מקצועי ואמין יוכל להסביר לנו, המבוטחים, במילים פשוטות ונהירות מהו אותו חוזה, מה פירושו של כל סעיף וסעיף, מה אינו מכוסה בפוליסה ומה מומלץ לשקול להכניס לפוליסה לאור מצבנו והסיכונים הכרוכים באורך חיינו.

סוכן ביטוח  – בשביל השקט הנפשי שלנו

סוכן ביטוח מקצועי ואמין יכול ללוות אותנו לאורך כל התהליך, לסייע לנו ולהדריך אותנו בבחירת הפוליסה האופטימאלית עבורנו. לא אחת אנחנו זקוקים לכמה פוליסות במגוון תחומים: ביטוח חיים, פנסיה, ביטוח דירה, ביטוח בריאות וכדומה, וביכולתו של סוכן ביטוח טוב להתאים לנו פוליסות העונות בדיוק לצרכינו.

הסוכנים יכולים להתאים גם תעריפי הפרמיה לצרכים שלנו, עניין שהוא נדיר במיוחד בשוק הביטוחים הישירים. בענף זה יש מחירים נוקשים ואחידים לכל המבוטחים בהתאם לקריטריונים של המבוטחים, בעוד שרכישת פוליסה אצל סוכני ביטוח כרוכה ביחס אישי, נאמנות של הסוכן למבוטח וגמישות רבה יותר בתעריפים, במיוחד כאשר מדובר בלקוחות ותיקים הרוכשים מספר פוליסות בחברה נתונה.

אם כן, סוכני ביטוח הם התשובה האולטימטיבית לאנשים המחפשים לרכוש פוליסות בדרך המושכלת ביותר והבטוחה ביותר. רצוי כמובן לבצע השוואת מחירים ולבדוק איזה סוכן הוא המתאים עבורך ויוכל להתאים לך את הפוליסה הנכונה לצרכייך. חשוב כמובן לבחור סוכן מקצועי, אמין ומומלץ שיהיה רשום בלשכת סוכני הביטוח בישראל.

ביטוח באמצעות סוכנות / סוכן אישי או ביטוח ישיר?
אינך בטוח מה עדיף עבורך? 

פנה אלינו בכל שאלה ולצורך השוואת מחירי ביטוח: יצירת קשרשאלות? רוצה ביטוח?חייג/י: 072-336-0518

מאמרים אחרונים

קישורים

פנו אלינו בנושא ביטוח מכל סוג!
שם:
דוא"ל:
טלפון:
הודעה:ביטוחי חיים | משכנתאות | מל"ל | ביטוח מקצועי | ביטוח רפואי | מקיף לרכב | מפת האתר
מה עדיף לך? סוכן ביטוח אישי או פוליסת ביטוח ישירה מול חברה?