Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/seoweb/domains/besure.co.il/public_html/src/models/PayCallModel.php on line 90
פורום הביטוח הגדול בישראל: המומחים לביטוח עונים לשאלות שלך!
סגירה
חזרה
סגירה
פורום הביטוח הגדול בישראל
050-808-6500
פורום הביטוח הגדול בישראל
נושא חדש
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי
* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
שלח
נושא/מחבר
תאריך
בעיה עם הביטוח נסיעות לחו"ל
(משה)
08/11/2020 13:29
מחבר: משה
תאריך: 08.11.2020 13:29
היי , לפני כ-3 שנים אחותי דברה עם חברת ביטוח בנוגע לביטוח נסיעות לחו"ל , הנציגה שדברה איתה הסבירה לה הכל והם התקדמו בנושא . יש לציין שהתשלום בוצע מכרטיס האשראי של אמא שלנו . לאחר מכן , באותה שיחה , הנציגה הציעה לה להוסיף עוד סוג של ביטוח אבל כזה שהוא בתשלום חודשי קבוע בשונה מביטוח הנסיעה לחו"ל שהוא בתשלום חד פעמי . אחותי לא כל כך הבינה למה הציגה מתכוונת אך אישרה את העניין וגם כאן התשלום היה צריך לרדת מהאשראי של אמא , רק שהנציגה הסבירה את הכל לאחותי ובזמן גביית אמצעי התשלום היא רק לקחה את הפרטים מאמא אבל לא הסבירה לה דבר על הביטוח הקבוע שהיא הולכת לשלם עליו . פשוט לקחה אמצעי תשלום ללא כל הסבר או פירוט . פנינו לחברת הביטוח לפני כמה ימים (עברו 3 שנים) ומה שהם אומרים כרגע זה שבאמת לא היה תקין לעשות את מה שהם עשו ויחזירו לאמא שלי את הכסף , אך ה"חוב" שנצבר והכסף שהוחזר לאמא שלי , יעבור לאחותי והיא תצטרך לשלם אותו . לי זה נשמע קצת הזוי כי בסוף אם התבצעה עסקה לא תקינה והם מחזירים את הכסף אז לא הגיוני שיעבירו את זה לבן אדם אחר .
בכל מקרה אשמח לשמוע דעה מקצועית בנושא .
תודה רבה .