סגירה
חזרה
סגירה
פורום הביטוח הגדול בישראל
050-808-6500
פורום הביטוח הגדול בישראל
נושא חדש
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי
* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
שלח
נושא/מחבר
תאריך
חברת ביטוח רוצה לתבוע?!
(מעיין)
24/11/2020 08:25
מחבר: מעיין
תאריך: 24.11.2020 08:25
לפני בערך 7 חודשים אמא שלי עשתה ביטוח בחברה שאני לא ינקוב את שמה ! וביולי האחרון התנתקה מהם.

לפני כל התהליך הוסבר לה שהיא לא מתחייבת בשום דבר היא יכולה לעצור את הביטוח חיים מתי שתרצה ללא שום התחיבות כלפיהם שילמה להם כמו שצריך בהוראת קבע במשך 7 חודשים רצוף עד שביקשה להתנתק .

ברגע שביקשה להתנתק מהם היא אמרה שלא יהיו לי עוד חיובים נוספים אמרו לה נכון לא יהיו יותר חיובים ובנוסף שלחו מכתב אלינו בדואר על הביטול פוליסה וכיבכול אנחנו סיימנו אצליהם והם לא חייבים לתת לנו שום שירות .

ועכשיו אחרי 4 חודשים שאמא שלי התנתקה הגיע שליח אלינו הביתה ביקש שנחתום לו על טופס כדי לקבל חבילה שכיבכול שלחו לנו ואמא שלי לא הבינה על מה מדובר בסוף חתמה כדי לקבל את החבילה ובתוך החבילה היה מכתב תביעה !! שהחברת ביטוח רוצה לתבוע את אמא שלי בגין זה שלא שילמה להם 640 שח ובנוסף משלוח שהשליח הגיע עד אלינו להביא את המכתב 170 שקלים !! א׳ כל ברגע שאמא שלי התנתקה מהם אמרו לה שאין חיובים והיא שילמה על הכל
וב׳ כל היא כבר קיבלב מכתב בדואר על ביטול הביטוח שאנחנו יותר לא מבוטחים שם חיבת עזרה דחופה אמרו לאמא שלי אם לא תשלם עד 30 יום את ה630 ו175 של השליח תובעים אותה דרך החברה