Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/seoweb/domains/besure.co.il/public_html/src/models/PayCallModel.php on line 90
שאלה בנושא RE: מתלבטת - תעזרו? - פורום הביטוח הגדול בישראל
סגירה
חזרה
סגירה
פורום הביטוח הגדול בישראל
050-808-6500
פורום הביטוח הגדול בישראל
נושא/מחבר
תאריך ושעה
RE: מתלבטת - תעזרו?
(צור)
26/11/2019 14:59
מחבר: צור
תאריך: 26.11.2019 14:59
אני לא נכנס כאן ליתרונות הכלליים בביטוח פרטי, שיהיו נכונים בשתי החלופות אלא נטו לפרק הניתוחים שהוא המשמעותי לשאלתך.

מתכונת מהשקל הראשון אינה תלויה בקופת חולים. משלים שב"ן מפנה אותך ראשית אל קופת החולים על כל המשתמע מכך.

זמינות - בקופת החולים לרוב יש מגבלת המתנה ארוכה, היעדר זמינות ותורים ארוכים.
בביטוח מהשקל הראשון אתה קובע פרטי ומהיר יותר.

בקופת החולים יש השתתפויות עצמיות לניתוחים ובהתאם לתקופות הן יכולות גם להתייקר מאוד.
בביטוחים מהשקל הראשון אין השתתפויות עצמיות.

מנתח - בקופת החולים אתה רשאי לתאם עם מנתח מרשימת ההסדר של הקופה.
בביטוח מהשקל הראשון ישנן חברות שגם אצלן יש רשימת הסדר אבל לרוב הם מנתחים בכירים והרשימה מתיימרת לפתוח לך דלת אל מנתחים שאינם מחוברים לקופת החולים שלך. ישנן חברות שמאפשרות לך לבחור כל מנתח (כאשר בגין מנתח שאינו ברשימת ההסדר שלהם, תקבל מימון לפי גובה למנתח הסדר). זה כבר בכלל פותח לך הרבה יותר אפשרויות. סוכן הביטוח שלך אמור לשקף לך זאת כמובן.

אביזרים ושתלים בניתוח -
בקופת החולים עשויה להיות לך מגבלת תקציב והמימון יכול להיות מוגבל והשתתפותך העצמית עשויה להיות גבוהה. בביטוח מהשקל הראשון אין הגבלה.
ביטוח מהשקל הראשון מתעדכן אוטומטית כל שנתיים למתכונת הכי מתקדמת ולהגדרות והטכנולוגיות הכי חדשות. משמע שככל שיהיו פרוצדורות חדשות שאולי לא ייכנסו למימון בקופת החולים, בביטוח מהשקל הראשון יהיה קל יותר לדרוש אותן.

ישנם עוד הבדלים אבל אלה עיקריים ונותנים תמונה ברורה.

בכל מקרה יש הבדל של שמים וארץ בין אם תבצע עם או בלי סוכן אישי. אין הצדקה לשום הנחה או פער. בעת תביעה ואו בטיפול שוטף, לקשר עם סוכן ביטוח אישי מקצועי יש ערך עצום.

מקווה שסייעתי.
מתלבטת - תעזרו?
(שלהב)
26/11/2019 13:28
מחבר: שלהב
תאריך: 26.11.2019 13:28
רגע לפני החלטה בביטוח בריאות פרטי.
מתלבט בין ביטוצ משלים שב"ן לביטוח מהשקל הראשון.

היות ומדובר על פער גדול, אני מנסה להבין מה היתרון של ביטוח מהשקל הראשון?

אני מקבל כל הזמן תשובות סותרות לגבי זה. האם ביטוח מהשקל הראשון מאפשר לקבל טיפול / ניתוח זה או אחר שבמשלים שב"ן לא אוכל לקבל? רופא ספציפי? בית חולים ספציפי?

לצורך הבהרה - מדובר על זוג צעיר מתחת לגיל 30, בריאים.

אשמח לשמוע תובנות, אני מבולבל קצת