חברת ביטוח AIG

אודות החברה

חברת הביטוח AIG פועלת בארץ החל מחודש מאי 97' ומכסה את תחומי הביטוח, ביניהם ביטוחי רכב, דירות ורכוש, מסחרי, הנדסי, בריאות ועוד.

חברת הביטוח איי אי ג'י ישראל בע"מ נמצאת תחת בעלות משותפת של עורק וקונצרן AIG העולמי. החברה פועלת בכ 130 מדינות נוספות בעולם, והמנייה של AIG נסחרת בבורסה.

שירותי החברה

כאמור, החברה מציעה פוליסות ביטוח, כמו גם שירותים פיננסיים.

שירותי הביטוח שהחברה מציעה הם כדלקמן: ביטוח רכב, ביטוח חיים, ביטוח משכנתא, ביטוח דירה, ביטוח בריאות ותאונות, ביטוח נסיעות לחו"ל וביטוח מסחרי.

ביטוח רכב

ביטוחי הרכב שמציעה החברה כוללים ביטוח רכב חובה- כל רכב במדינת ישראל מחוייב בביטוח חובה, אשר מכסה נזקי גוף לנהג ולנוסעים ברכב, כמו כן, מכסה הביטוח גם נזקי גוף של הולכי רגל במקרה והיו מעורבים בתאונה יחד עם כלי הרכב.

ביטוח מקיף המכסה מגוון רכב של הוצאות, פגיעה ברכב לרבות תאונות, אובדן טוטאלי וגניבה וכן הלאה.

ביטוח צד ג' המכסה נזק לרכב אחר לרבות שירותי גרירה, שמשות, הגנה משפטית ועוד.

ביטוח חיים

ביטוח החיים נחלק לכמה סוגים- מוות, תאונות, נכות, מחלות קשות ומחלות סופניות.

בחברת AIG המבוטח מחליט על גובה סכום הביטוח וביכולתו להרחיב את תחום כיסוי הביטוח. כמובן שכל מקרה נבחן לגופו ובכל מקרה נקבע סכום פרטני לפיצויים.

ביטוח משכנתא

ביטוח המשכתנא הולך יד ביד עם ביטוח החיים. במקרה של פגיעה כזו או אחרת אשר פוגעת ביכולתו של האדם לעמוד בהחזרי המשכתנא לרבות תאונות, מחלות ואף אבטלה שלא מרצון- ביטוח המשכנתא של AIG יכסה את יתרת התשלומים.

גם במקרה זה, כל מקרה יבחן לגופו והחזר הפיצויים יקבע בהתאם.

ביטוח דירה

ביטוח הדירה ב AIG כולל ביטוח מבנה שיכול להינזק בין היתר מסערות ונזקי אש, פגיעה כתוצאה מפעולות זדון, פגיעה בנצרת וכן הלאה.

ביטוח תכולה המבטח את הרכוש שנמצא בדירה וביטוח כולל המכיל ביטוח הן למבנה והן לתכולה יחדיו.

ביטוח בריאות ותאונות

ביטוח הבריאות של AIG מכסה תאונות שנגרמו לפרט- כלומר בבית, בעת פעילות או למעשה בכל זמן או מקום, כמו כן, הביטוח מכסה פגיעה אישית בקבוצות עובדים.

עוד הביטוח מאפשר פוליסה מותאמת לגליאי חמישים עד שבעים ושמונה ומכסה מקרים של שברים, כוויות ואשפוז במקרה שנבע כתוצאת מתאונה.

ביטוח הבריאות של AIG מכיל פולסות מותאמות גם לאנשים העוסקים בספורט חובבני או אתגרי ולתאונות שיכולות להגרם כתוצאה מכך, ביטוח משפחתי אשר נותן כיסוי רחב לכל המשפחה.

ביטוח "נהג מוגן" אשר מעניק כיסוי במקרה של מוות בתאונה לרבות תאונה דרכים. ביטוח "דייר מוגן" המכסה מקרי פגיעה ומוות בתאונות שהתרחשו בבית.

ביטוח "אופק לחיים" המכסה מקרים של מחלות- הביטוח מכסה מקרים של 33 מחלות כפי שמפורט בפוליסת הביטוח, וביטוח לנשים במקרים של גילוי סרטן השד ואברי רבייה.

ביטוח נסיעות לחו"ל

גם הביטוח הזה מחולק לקבוצות ומותאם במיוחד לסוגים שונים של מטיילים, החל מתרמילאים, אנשים הנוסעים למטרות עסקים ולנוסעים לתקופות קצרות.

הביטוח הינו מקיף ומותאם אישית וכולל שירותי הצלה וחילוץ ושירותים רפואיים.

ביטוח מסחרי

ביטוח מסחרי מגן מפני תביעות בעיקר אנשים נושאי דרג ואחריות. פעמים רבות מנהלים, חברי דרקטוריון ועוד בעלי דרגים מוצאים עצמם עומדים לדין בתביעות אזרחיות מגורמים כאלה ואחרים.

הביטוח המסחרי של AIG  מציע פוליסה מקיפה ומותאמת אישית המכסה תביעות מהסוג הזה.
 

שאלות? רוצה ביטוח?חייג/י: 072-336-0518

מאמרים אחרונים

קישורים
- ביטוח עסק
- ביטוח דירה
- ביטוחי חיים - חשיבות עליונה
- ביטוחי רכב
- מדריך ביטוחי בריאות
- קביעת מחירי ביטוח
- ביטוח משכנתא

פנו אלינו בנושא ביטוח מכל סוג!
שם:
דוא"ל:
טלפון:
הודעה:סוכני ביטוח לשירותך | חוק ביטוח בריאות | אובן כושר עבודה | אחריות מקצועי | פורטל ביטוח | השוואת מחירי ביטוח רכב | מפת האתר
חברת הביטוח AIG מספקת ללקוחותיה ביטוח רכב, ביטוח חיים, ביטוח משכנתא, ביטוח דירה, ביטוח בריאות ותאונות, ביטוח נסיעות לחו"ל וביטוח מסחרי.