סגירה
חזרה
סגירה
סוגי הביטוח בישראל
050-808-6500
סוגי הביטוח בישראל

הרחבות אפשרויות של ביטוח בריאות פרטי

מומחה לענייני ביטוח

ההרחבות האפשריות של פוליסות ביטוח בריאות פרטי מתייחסות לכיסוי של שירותים רפואיים שהפוליסה מציעה מעבר לשירותים הרפואיים הבסיסיים שהיא מכסה.

מטבע הדברים, הוספת ההרחבות מעבר לכיסוי הבסיסי כרוכה בתשלום מוגדל של דמי הפרמיה של המבוטח לשלם לחברת הביטוח.

כמו כן, ככל שהפוליסה כוללת יותר הרחבות, כך גם גדל סכום דמי הפרמיה שעל המבוטח לשלם.

בהתאם לרפורמה בשוק ביטוח הבריאות הפרטי שנכנסה לתוקף בארץ החל מיום 1.2.2016, הצרכן הישראלי רשאי כיום לרכוש פוליסת ביטוח נפרדת לכל כיסוי שהוא מעוניין בו, כגון ניתוחים, תרופות מחוץ לסל, או השתלות.

לפיכך, גם ההרחבות האפשריות מתייחסות לכל פוליסת ביטוח פרטי נפרדת.

דוגמאות להרחבות אפשריות של פוליסות ביטוח בריאות פרטי

אלו ההרחבות האפשרויות של פוליסת ביטוח פרטי:

שירותים אמבולטוריים

מדובר בכיסוי של טיפולים הניתנים ללא צורך באשפוז.

שירותים אלו כוללים בדיקות אבחוניות כגון רנטגן, MRI, CT ועוד, טיפולים פיזיותרפיים, אביזרים / מכשירים רפואיים נדרשים לטיפול כתוצאה מתאונה, טיפולים פסיכולוגיים/פסיכיאטריים לאחר אירוע קשה, כיסוי מורחב להריון שכולל סקירה גנטית למומים מולדים ולאבחון טרום לידתי, קרי, מי שפיר / סיסי שילה, סריקה על קולית לסקירת מערכות העובר, הפריה חוץ גופית ועוד.

טיפולים אלטרנטיביים / משלימים

מדובר בכיסוי של מספר טיפולים מוגבל בשנה, בשיטות טיפול אלטרנטיביות שונות, כגון אקופונקטורה / דיקור סיני, רפלקסולוגיה, שיאצו, סוג'יק, פאולה, אוסטיאופתיה, כירופרקטיקה, הומאופתיה, פלדנקרייז, ביופידבק, נטורופתיה, ייעוץ דיאטטי, שיטת אלכסנדר, פרחי באך וחדרי מלח.

הטיפולים יכולים להינתן בכל מיני וריאציות.

למשל, באמצעות מטפל שיש לו הסדר עם חברת הביטוח, כנגד תשלום השתתפות עצמית, או עם מטפל שאין לו הסדר עם חברת הביטוח, שאז יינתן למבוטח החזר כנגד קבלות לסכום מסוים לטיפול ובהשתתפות עצמית בגובה 50%.

אבחון מהיר

מדובר בכיסוי המעניק אבחון מלא ומקיף בזמינות מיידית.

כיסוי זה יכול לכלול שיחה טלפונית עם רופא ממיין, תהליך אבחון בסיסי הכולל ביצוע בדיקות ראשוניות של דם, שתן, ורנטגן, תהליך אבחון מקיף שכולל צילומי CT , MRI, ממוגרפיה, מיפויים, CT-PET ועוד, אבחון גניקולוגי בסיסי, אבחון גניקולוגי מקיף וכך הלאה.

התייעצויות רפואיות מקוונות

מדובר בכיסוי שמקנה התייעצויות רפואיות באינטרנט עם רופאים מומחים, רופא משפחה, או רופא ילדים.

ליווי רפואי אישי

מדובר בכיסוי שמעניק ליווי רפואי אישי בדרכים שונות.

כיסוי זה יכול לכלול חוות דעת שנייה ורב תחומית מטעם פאנל מומחים בעת מחלה או אירוע רפואי קשה, מינוי רופא מומחה בתחום הרלוונטי, ניתוח המידע הרפואי שנמסר ע ל ידי המבוטח, הפנייה להתייעצות מומחה בארץ או בחו"ל לפי הצורך, מתן חוות דעת כתובה הכוללת סיכום המידע הרפואי, אבחנה, מידע תומך בקבלת החלטת רפואיות והמלצות להמשך טיפול.

בנוסף, הכסוי יכול לכלול רופא מלווה בעת אשפוז, מכל סיבה שהיא, בכל בית חולים בארץ, שיעניק למבוטח מידע מלא ומפורט על המחלה, בחינת הטיפול וסיכויי הצלחתו, הסבר על תוצאות בדיקות וייצוג החולה בפני הצוות הרפואי.

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (1) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
קראו עוד
מומחה לענייני ביטוח
עו"ד תומר לינר
תומר לינר הנו עורך דין מומחה בתחום הביטוח, שייצג אלפי לקוחות מרוצים בתביעות ביטוח מורכבות והצליח להשיג עבורם את מלוא כספי הביטוח בהתאם לפוליסה וזאת במקרים של דחיות ביטוח לא מוצדקות על ידי חברת הביטוח.