סגירה
חזרה
סגירה
לדעת יותר על ביטוח
050-808-6500
לדעת יותר על ביטוח

עורך דין תומר לינר - מומחה לענייני ביטוח

מומחה לענייני ביטוח

עורך דין תומר לינר הנו מומחה בתחומי הביטוח השונים, שמייצג תובעים ובני משפחותיהם בתביעות מול חברות הביטוח הפרטיות וכן כשמדובר בתביעות משפטיות בפני בית המשפט.

לאורך השנים ייצג עו"ד לינר בהצלחה מאות תובעים בתביעות ביטוח מתוקשרות והצליח להשיג עבור לקוחותיו תוצאות מיטביות וסכומי כסף גבוהים, בהתאם לכיסוי שנקבע מראש בפוליסה.

תשלום פרמיה חודשית בהתאם לפוליסת הביטוח נועד להגן על המבוטחים ביום שבו חלילה הם יהיו במצב שבו הם יידרשו להפעיל את הביטוח ויש לכך חשיבות רבה, כפי שיוסבר להלן.

תחומי ההתמחות של עוה"ד תומר לינר

כשמדובר בביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח בריאות פרטי וביטוח מחלות קשות, המבוטח זקוק לכספי הביטוח כתחלופת הכנסה וכיסוי הוצאות רפואיות.

כשמדובר בביטוח סיעודי, חשוב להבין שהטיפול בחולים סיעודיים הוא טיפול מורכב, ממושך ומאוד יקר, שדורש משאבים חומריים ורגשיים רבים והכיסוי של הביטוח הסיעודי נועד לכסות מצב בו המבוטח חלילה יהפוך לסיעודי ולא יוכל לדאוג לעצמו.

כשמדובר בביטוח משכנתא, כספי הביטוח מתייחסים לשני רכיבי ביטוח - ביטוח חיים למשכנתא וביטוח מבנה למשכנתא. ביטוח החיים למשכנתא נועד להבטיח את המשך החזר תשלומי המשכנתא לבנק במקרה בו אחד המבוטחים ילך לעולמו ואז יתרת ההלוואה שטרם נפרעה, תשולם לבנק על ידי חברת הביטוח והמבוטח השני בפוליסה, במידה וישנו, לא יידרש להמשך תשלומי המשכנתא.

ביטוח המבנה למשכנתא נועד לכסות הן את הבנק והן את המבוטח מפני הסיכון של גרימת נזק משמעותי לנכס שלצורך מימונו ניטלה ההלוואה. מדובר בנזקים כגון שריפה, רעידות אדמה, הצפות, קצר חשמלי וכדומה. במקרה כזה, הבנק יכול להשתמש בכספי הביטוח כדי לשפץ את הנכס שניזוק ולהחזיר את מצבו לקדמותו ולערכו המקורי.

כשמדובר בביטוח חבות מעבידים, הביטוח לבטח מעסיקים מפני תביעות נזיקין שמוגשות נגדם על ידי עובדיהם בגין נזקים פיזיים, נפשיים, או שכליים שנגרמו לעובדים בגין פגיעת עבודה שאירעה להם עקב רשלנות המעסיק.

כשמדובר בביטוח מנהלים זהו למעשה כינוי מסחרי לתכנית אשר משלבת חיסכון פנסיוני וכן כיסוי ביטוחי של ביטוח חיים וביטוח אובדן כושר עבודה.

התכנית מיועדת כלל העובדים במשק והיא נועדה לשלם לחוסך תשלום פנסיה חודשי עם פרישתו מעבודה ויציאתו לגמלאות, לשלם תשלום לשאריו של העובד במקרה של מות העובד וכן לשלם לעובד תשלום חודשי במקרה של פגיעה בכושר העבודה שלו, מה שאמור לשמש כתחליף לשכר העבודה שלו.

עם זאת, מבהיר עורך הדין תומר לינר, הגדרת המקרה הביטוחי כפי שהיא קבועה מראש בפוליסה, לא תמיד מעניינת את חברת הביטוח ברגע האמת וזאת אף במקרים שבהם ברור לכולם שיש צורך להפעיל את הביטוח. העובדות בשטח מראות מלמדת שלא אחת המבטחות מנסות להתנער מאחריות ודוחות את המבוטחים על הסף בתירוצים שונים ומשונים וללא כל הסבר הגיוני.

לדאבוננו, דחיות תביעות ביטוח הפכו בשנים האחרונות לעניין נפוץ ונפיץ וחשוב לדעת שאפשר ואף הכרחי לערער על דחיית התביעה בעזרת עורך דין מומחה לענייני הביטוח הספציפי שרכשת.

רקע מקצועי ואישי אודות עו"ד תומר לינר

עוה"ד תומר לינר סיים בהצטיינות לימודי LLB, עבר השתלמויות רבות בתחום הרפואה למשפטנים באוניברסיטת תל אביב והשתתף בהשתלמויות בדיני נזיקין וביטוח מטעם לשכת עורכי הדין.

עורך דין תומר לינר מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי מלא בכל מקרה של פגיעה בזכויותיו של המבוטח, בין אם ישירות מול חברת הביטוח שדחתה את תביעתו ובין אם יש צורך בנקיטת הליכים משפטיים והגשת תביעה בבית המשפט.

כמו כן, עוה"ד לינר ערוך להעניק סיוע לא רק למבוטחים אלא גם לבני משפחותיהם של המבוטחים בכל סוגיה מול חברות הביטוח, שכאמור, מעדיפות להימנע מתשלום תגמולי ביטוח למבוטחים, אף אם הסירוב נעשה ללא צידוק ובניגוד לחוק.

השילוב בין ניסיונו המקצועי של לינר, היכרותו המעמיקה עם דיני הביטוח, יחס חם ואישי והיותו של תומר לינר סבלני, אמפתי וקשוב, הם אלו שהופכים את עו"ד לינר למומחה מוביל בישראל בכל הקשור בתביעות ביטוח.

עו"ד לינר דוגל בשקיפות מלאה מול הלקוח ויודע כיצד לנהל את התיק בצורה הטובה והמקצועית ביותר, תוך רגישות מקסימלית לפרטי המקרה. זאת במטרה להביא לסיום מהיר ויעיל של התביעה, בין אם מדובר בערעור מול חברת הביטוח עצמה ובין אם מדובר בתביעה בבית המשפט, תמיד תוך הקפדה על האינטרסים של המבוטח.

היה ונתקלת בבעיה מול חברת הביטוח שלך, שמסרבת לשלם מסיבה כלשהי, אנו מזמינים אותך לפנות לשיחה אישית עם עוה"ד תומר לינר ולקבל ייעוץ משפטי ללא כל התחייבות.

לקבלת ייעוץ אישי מעו"ד תומר לינר ללא עלות - פנה/י עכשיו!

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (1) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
קראו עוד
מומחה לענייני ביטוח
עו"ד תומר לינר
תומר לינר הנו עורך דין מומחה בתחום הביטוח, שייצג אלפי לקוחות מרוצים בתביעות ביטוח מורכבות והצליח להשיג עבורם את מלוא כספי הביטוח בהתאם לפוליסה וזאת במקרים של דחיות ביטוח לא מוצדקות על ידי חברת הביטוח.